The New Forum Of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The New Forum Of

mixtape
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален

Go down 
2 posters

Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален
Да, няма грешка!
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_lcap80%Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_rcap
 80% [ 4 ]
Много е зле!
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_lcap0%Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Форума става, но не е оригинален
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_lcap20%Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Оригинален е, но не ми харесва
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_lcap0%Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Кво ми пука?!
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_lcap0%Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 5
 

AuthorMessage
jois
Admin
Admin
jois


Брой мнения : 26
Registration date : 2007-07-28

Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Empty
PostSubject: Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален   Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 8:14 pm

незнам за вас ама мене си ме кефи What a Face
Back to top Go down
stoned

stoned


Брой мнения : 9
Registration date : 2007-07-26

Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Empty
PostSubject: Re: Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален   Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 8:39 pm

Sooper e Very Happy
Back to top Go down
 
Харесва ли ви форума и мислите ли го за оригинален
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
The New Forum Of :: Анкети-
Jump to: